Stojaki dla choinek

  • Kod produktu: Stojaki dla choinek
  • Dostępność: W magazynie
  • 1.00zł

Czy można sobie wyobrazić Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok bez tak ważnego atrybutu jak choinka? Nie możemy zapominać o tym, że trzeba ją ubrać i prawidłowo ustawić, wykorzystując specjalne stojaki, które solidnie będą trzymać choinkę pod kątem prostym odnośnie podłogi, do tego trzeba brać pod uwagę wagę  świątecznego drzewka. Sztuczna choinka jest lżejsza i nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania, ponieważ ma nieduże rozmiary.
Wszystkie stojaki wykonane są z wysokojakościowych materiałów, co zapewnia ich trwałość. Czasami plastikowe nóżki w stojaku łamią się lub po prostu się gubią. W takim przypadku nie musimy kupować nowej choinki, ponieważ mamy w ofercie również osobno stojaki do każdej naszej sztucznej choinki. Wystarczy o tym pamiętać.
ż (demontaż), długi okres żywotności, minimalne wymagania dla kwalifikacji monterów i miejsc montażu, kompaktowe przechowywanie. Gałęzie są całkowicie ognioodporne – są niepalne, dość sprężyste, co pozwala im nie uginać się pod ciężarem bombek i ozdób. Igły nie osypują się, nie gną się i nie tracą z biegiem czasu swojego koloru. Stabilny stojak. To tylko niewielka lista zalet sztucznej choinki.
tylko gurt. O Cenie skontaktuj się z nami

Napisz recenzję
Note: HTML is not translated!